Firma Kostka-Ditrich
tło

Oferta sprzedaży i usług firmy Ditrich

Hurtownia Ditrich prowadzi sprzedaż materiałów brukarskich najwyższej jakości. W ciągłej sprzedaży posiadamy szeroki wybór kostki brukowej (betonowej i granitowej) oraz krawężników, a także płytek chodnikowych i tarasowych. Ponad to naszą ofertę uzupełniają również palisady betonowe, splitowane oraz różne odmiany kamienia ogrodowego (żwiry i otoczaki). W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również odwodnienia liniowe, cement oraz wapno, piach i ogrodzenia betonowe. Asortyment naszej Pabianickiej hurtowni dopełniają pustaki, kształtki na ogrodzenie oraz daszki na słupki, na podmurówkę i inne.

Usługi brukarskie

Oferujemy Państwu usługi w zakresie, brukarstwa, układania kostki brukowej, granitowej i betonowej oraz wykonywanie tarasów i schodów. Dysponujemy także samochodem transportowym wyposażonym w HDS. Zapraszamy także do skorzystania z naszych prac ziemnych koparką, doradztwa technicznego oraz projektowania układu kostki w 2D i 3D. Poza tym zajmujemy się wyburzeniami, odśnieżaniem, impregnacją tarasów i innymi pracami w tym zakresie. Zapraszamy do kontaktu z nami nie tylko firmy i klientów indywidualnych z Pabianic, ale i z Łodzi czy Bełchatowa.

Zachęcamy także do obejrzenia naszej galerii zrealizowanych usług z zakresu układania kostki brukowej i płytek tarasowych.

Praca

Chętnie zatrudnię brukarza z doświadczeniem do samodzielnej pracy. Zainteresowanych ofertą pracy proszę o kontakt z firmą Ditrich.
stopka
Copyrights © www.kostka-ditrich.pl
P.H.U. Ditrich Małgorzata Ditrich
95-200 Pabianice,Pawlikowice 3a
tel:+48(42)214-08-90, +48 662-13-26-39
Podpis